Ptákoviny a žertyRozmýšlíte, co byste mohli darovat k narozeninám, svátku, či třeba výročí? Hledáte něco, co bude jedinečné, unikátní, ale přitom levné? Chcete naleznout takový dárek, který potěší a zároveň bude jedinečný? Pak zajisté oceníte internetový obchod Netradicni-darecky.cz, který Vám nabízí spoustu originálních dárků a gadgets. Využijte tedy i Vy širokou nabídku našeho e-shopu Netradicni-darecky.cz a vyberte si originální dárek pro sebe, nebo své blízké.

Internetový obchod Netradicni-darecky.cz Vám nabízí dárky, jako jsou horké novinky ve světě dárků, tedy dárky, které jsou právě in. Dále v našem e-shopu naleznete čokoládové pokušení, dárky k narozeninám, dárky pro ženy a dárky pro muže, k výročí, k svátku. Také Vám nabízíme širokou nabídku různých erotických a sexy dárků, které jsou určeny jak pro jednotlivce, tak i páry, díky tomu budete moci prožít něco zcela nového a jedinečného. Nabídka gadgets zahrnuje i originální dárky na zakázku, díky čemuž si můžete nechat vyrobit přesně takový dárek, který byste chtěli mít, ale nemůžete jej nikde naleznout. Zajisté se Vám budou líbit i různé ptákoviny, které Vás rozesmějí, svatební dary pro páry, nebo zážitky, díky kterým budete prožít něco zcela nového a jedinečného. Změňte tedy svůj vlastní život a prožijte spoustu nečekaných věcí se zážitkovými dárky od Netradicni-darecky.cz. Navštivte tedy i Vy internetový obchod Netradicni-darecky.cz a vyberte si nějaký ten dárek pro libovolnou příležitost právě z našeho internetového obchodu. Nejenom že tím potěšíte sebe, protože získáte navíc i nějakou tu maličkost od nás zcela zdarma, ale navíc potěšíte i obdarovaného, protože získá unikátní a jedinečný dárek, který rozzáří každou tvář.

Originální dárky jsou ideální dárek k Vánocům. Nakupte originální dárky, o kterých jste ani netušili, že existují.

Karneval a ptákoviny

Sháníte karnevalové masky a maškarní kostýmy? Nebo jen karnevalové doplňky jako jsou líčidla na obličej a barvy na obličej, barevné spreje na vlasy či různé paruky, gumové masky, škrabošky, sombréra a vtipné klobouky nebo karnevalové čelenky? Pak navštivte náš e-shop Netradiční-dárečky.cz . Seženete u nás různé karnevalové kostýmy a halloweenské masky, kostýmy na Halloween či doplňky na Halloween nebo třeba kostým Čert či kostým Anděl V naší nabídce si můžete vybrat dámské karnevalové kostýmy, pánské karnevalové kostýmy, ale také dětské karnevalové kostýmy a všechny si u nás samozřejmě můžete vyzkoušet. Za všechny nabízíme například kostým indián nebo kostým indiánka, kostým pirát či kostým pirátka nebo kostým upír či kostým upírka. Vše pak můžete doladit doplňky jako jsou upíří zuby, umělá krev, kapsle s krví, nalepovací kníry a nalepovací vousy, nalepovací řasy nebo strašidelné kontaktní čočky. Jak už i náš název napovídá, najdete u nás nejen doplňky na karneval, ale i různé ptákoviny, kanadské žertíky a žertíčky, srandičky a prostě všemožné žertovné předměty a vtipné dárky. Také u nás najdete párty dekorace a párty doplňky, které ozdobí každou oslavu. Prodáváme ale i dekorace na Havaj párty, takže u nás hledejte například havajské věnce, havajské sukně, havajské klobouky či havajské košile a jiné havajské doplňky. Pokud Vás čeká rozlučka se svobodou a nevíte, kde se na ni pořádně připravit, u nás najdete vhodné doplňky na rozlučku se svobodou. Najdete u nás nejen dárky pro nevěstu a dárky pro ženicha, ale i doplňky pro družičky. Určitě Vás také zaujmou naše sexy kostýmy a sexy oblečky, barevná boa, různé punčochy a podvazky nebo erotické stolní hry či erotické kostky. Více se pak dozvíte na našich stránkách www.netradicni-darecky.cz.

Prodáváme levné netradiční dárky a originální dárečky z celého světa. Vybírejte dárky k narozeninám na Levné-dárečky.cz a staňte se očekávaným hostem všech narozeninových oslav. Hledáte vhodné dárky pro muže k narozeninám? Nechte se inspirovat naší nabídkou dárků!Karnevalové kostýmy

Již od prvopočátků lidstva se dějiny ubíraly různými cestami, z tohoto důvodu jsme ovlivněni mnoha kulturami, rozličnými vírami, kulturními směry a také vlastními představami. Každý člověk se při různých příležitostech, ať už jsou to party, večírky, karnevaly, plesy nebo divadelní představení či natáčení filmu, rád oprostí od své identity a vžije se do role někoho jiného. Pomocí karnevalových kostýmů a masek je to velmi snadné. Inspiraci pro karnevalové kostýmy můžeme čerpat z historických událostí, filmů, divadla nebo vlastní fantazie. Každý si můžeme vybrat jaký převlek nejvíce vyhovuje našemu naturelu a hlavně také musíme uvážit k jaké příležitosti ho použijeme. Původ karnevalu se neodvozuje pouze od křesťanských svátků Velikonoc, kdy lidé pořádali různé veselice a zábavy od začátku postního období před Velikonocemi, ale je známo, že hromadné oslavy a veselení se provázelo různé pradávné rituály – např. vítání jara. Z období antiky jsou známy slavnosti známé pod pojmy bakchanálie a dyonýsie, při těchto oslavách se pořádaly různé průvody a hostiny. Dnes si pod pojmem karnevalu představíme spíše bály či taneční zábavy, na které odíváme karnevalové kostýmy a nasazujeme masky. Karnevalové kostýmy se často používají i na domácích oslavách narozenin či na nejrůznějších tematických párty v barech, diskotékách či klubech. Z naší nabídky je nejpopulárnější pirátská párty, mexická párty, medic párty, sexy obleček párty nebo havajská párty.

Skvělé vynálezy

Voda v prášku? Nafukovací kotva? Ochranné brýle pro psy? Všechny tyhle vynálezy vypadají jako totální ptákoviny. Ve skutečnosti jsou to ale velmi užitečné vychytávky! Začněme vodou v prášku neboli „suchou vodou“. Látka svým vzhledem sice připomíná moučkový cukr, ale 95 % jejího složení tvoří původní „tekutá verze“ vody. Každá částice této substance obsahuje jednu kapku vody, která je obklopená specifickým pláštěm z pískové silice. Vědci, kteří „suchou vodu“ vyvinuli, se domnívají, že by mohla pomoci při řešení tzv. skleníkového efektu. Počáteční testy totiž ukazují, že ve srovnání s „běžnou vodou“ dokáže tato substance absorbovat až trojnásobek oxidu uhličitého. Hodila by se také pro bezpečnější přepravu nestabilních chemických látek.

Pak jsou tady ochranné brýle pro psy značky Doggles.“Co je to za pitomost? Nějaká novinka pro Paris Hiltonovou, která své čivavě dává sluneční brýle?“ řeknou si nejspíš mnozí. Vůbec ne. Ochranná pomůcka totiž není určena běžným mazlíčkům, ale záchranářským a policejním psům. Chrání jejich zrak před sluncem a prudkým větrem, ale také před prachem a polétavými částicemi, na které mohou narazit v troskách zřícených budov apod.

Pomůckou k nezaplacení je i nafukovací kotva. Teď už si nejspíš ťukáte na čelo – klasická kotva se přece musí potopit, což nafukovací předmět, který má na vodě plavat, svede jen stěží. Jenže to je omyl. Nafukovací kotva nejenže funguje, ale za určitých podmínek je dokonce lepší než klasická. Využívá se ke kotvení tam, kde je písčité nebo jílovité dno. Samozřejmě kotvu nemůžete nafouknout před tím, než ji spustíte. Když se ale zaboří hluboko do podkladu a pak se nafoukne, je mnohem stabilnější než tradiční železná kotva.


Reklama:


Svítící náramky jsou tenké svítící tyčinky, které lze pomocí jednoduché plastové spojky propojit a získat tak jednoduchý svítící náramek na ruku.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!